• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська міська рада спільно з Покровською КЛІЛ відкрили другий поверх інфекційного відділення для хворих на пневмонію та з підозрою на COVID-19

eye

516

10.11.2020 13:37

RSS

img

Відкриття стало можливим завдяки злагодженій спільній праці лікарні та міської влади. Був виконаний великий обсяг робіт щодо облаштування і опорядження внутрішніх приміщень під потреби хворих.

Наразі підготовлено 57 ліжко-місць з можливістю розвернення ще 5 додаткових місць. 30 ліжок приєднано до постійного живлення киснем. Технічно відділення повністю готове приймати хворих. 

Нагадуємо вам, що свідоме відношення до карантинних заходів і свого здоров'я можуть вберегти вас від візиту до  нового відділення.

Здоров’я вам та вашим близьким!
 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

25

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію