• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Бізнес Донеччини спрямував до місцевих бюджетів більше 190 мільйонів гривень акцизного податку

eye

845

29.10.2020 16:45

Влада

img

Протягом дев’яти місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, перерахували до місцевих скарбниць Донецької області 192,8 млн грн акцизного податку, що на 19% більше за торішні показники. 

Платники цього податку реалізують підакцизні товари (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну) безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання, у тому числі на розлив, у ресторанах, кафе, барах, та інших закладах. 

Таким чином, акцизний податок, сплачений від роздрібної торгівлі підакцизними товарами сумлінними платниками, наповнює місцеву скарбницю, що надає змогу забезпечувати поточні і перспективні завдання розвитку нашого регіону.

Найбільші суми цього податку з початку року сплатили суб’єкти господарювання м. Маріуполя – 70,9 млн грн, платники м. Краматорська поповнили місцеві бюджети на 51 млн грн, а м. Покровськ – на 20,2 млн гривень. 

 

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram  Facebook  YouTube 

Крім того, у нас теж є YouTube-канал 

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію