В Покровську відсвяткували День працівників залізничного транспорту

04.11.2020 11:00

Для нашого міста залізнична галузь має особливе значення, адже саме залізна дорога дала життя Покровську - на той час невеличкій станції Гришине. З розвитком залізниці, розросталася станція, з'являлися нові підприємства, зокрема, почалася розробка покладів корисних копалин.

І сьогодні у Покровську працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Щирі привітання, добрі слова та яскраві музичні номери подарувала працівникам залізнодорожнього транспорту Покровська міська рада.

Подяки та почесні грамоти від народного депутата України Руслана Требушкіна та Покровської міської ради отримали структурні підрозділи та кращі працівники "Укрзалізниці".