Робоча зустріч з представниками Покровського відділу пробації

22.10.2020 13:52

Заклади інформують

21 жовтня 2020 року фахівці Покровського Міського центру зайнятості та Покровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області провели онлайн захід для клієнтів пробації з використанням платформи ZOOM.

З метою формування мотивації до праці та здійснення профорієнтаційної роботи начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова провела інформаційну бесіду та презентувала послуги служби зайнятості й онлайн сервіси.

Також підопічні пробації дізнались про особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці.  Особлива увага була приділена можливості отримання професій в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.