Найкращих представників транспортної інфраструктури міста привітали сьогодні в Покровську.

25.10.2020 15:50

День працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України наша країні відзначає в останню неділю жовтня. Це свято об’єднує між собою як професіоналів, так і автолюбителів.

Сьогодні за самовіддану працю, високий професіоналізм та у зв’язку зі святкуванням Дня автомобіліста у сесійній залі Покровської міської ради нагородили подяками та грамотами міського голови кращих представників професії. Автомобілісті та дорожники також приймали приівтання від представника народного депутата України Руслана Требушкіна.

Щиро бажаємо міцного здоров'я, надійного транспорту, професійних успіхів та добробуту. Нехай ваш ангел-охоронець завжди встигає за вашою машиною!