Покровська міська рада продовжує надавати допомогу пільговим категоріям жителів Покровська, Родинського та сел. Шевченко. На цьому тижні була розвезена чергова партія дров за заявками жителів селища Шевченка.
1538
19.10.2020 13:55
RSS
Покровська міська рада продовжує надавати допомогу пільговим категоріям жителів Покровська, Родинського та сел. Шевченко. На цьому тижні була розвезена чергова партія дров за заявками жителів селища Шевченка.
Опитування
Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?
Збережено та адаптовано: відділення денного перебування Територіального центру продовжує роботу
Попри вимушену евакуацію, відділення денного перебування Покровського Терцентру соціального обслуговування не лише зберегло свою діяльність, а й адаптувалося до нових умов, працюючи у змішаному форматі.
21
Новини громад
01 серпня 2025 16:30
На Донеччині об'єднують зусилля з підтримки ветеранів: Покровська громада надає індивідуальний супровід родинам військових
31 липня під головуванням заступника голови ДонОДА Олександра Шевченка відбулося чергове засідання робочої групи з питань надання допомоги, соціального захисту та підтримки ветеранів війни, військовослужбовців і родин загиблих Захисників України.
18
Новини громад
01 серпня 2025 15:30
Вже завтра! Фестиваль героїчної кави “Філіжанка”
Фестиваль героїчної кави “Філіжанка” – подія, що поєднує вшанування полеглих Захисників, допомогу пораненим ветеранам і народження нового культурного символу – української кави, яка матиме смак гідності
27
Новини
01 серпня 2025 13:20
Як бути в курсі останніх новин?
Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію