• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Мультифункціональні спортивні майданчики відкрили у Покровську.

eye

205

RSS

img

Сьогодні відбулось урочисте відкриття після завершення  реконструкції та будівництва двох мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту з поліуретановим покриттям у парку "Ювілейний", що фінансувалися за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту» у м.Покровськ.

Майданчики призначені для ігрових видів спорту, усі бажаючі тут зможуть займатися футболом, волейболом, баскетболом та тенісом настільним.

Поряд розміщені спеціальні вуличні силові тренажери, що призначені для виконання  ізолюючих вправ, що не мають аналогів у всьому східному регіоні, направлених на відпрацювання окремих груп м’язів, а також тенісних столів, столів для армреслінгу, комплексу для воркаута.

Заняття на вуличних тренажерах входить до тренувальних планів пауерліфтингу, бодібілдингу, кросфіту, боксу, східних та змішаних єдиноборств, тенісу, армрестлінгу.

Безкоштовні вуличні тренажери – альтернатива сучасним тренажерним залам, що надасть можливість залучити до здорового способу життя та занять фізичною культурою та спортом близько 1тис. людей одночасно.

Місто стоїть на порозі позитивних змін. Ми впевнені, що у Покровську і діти, і молодь, і дорослі зможуть знайти улюблене заняття, що допоможе завжди бути у гарній фізичній формі.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Найкращих представників транспортної інфраструктури міста привітали сьогодні в Покровську.

Сьогодні за самовіддану працю, високий професіоналізм та у зв’язку зі святкуванням Дня автомобіліста у сесійній залі Покровської міської ради нагородили подяками та грамотами міського голови кращих представників професії.

eye

39

Новини

23 жовтня 2020 15:50

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Працівники сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення трудових відносин.

eye

44

Новини

23 жовтня 2020 12:39

Вугільні міста Донецької області: бачення процесу справедливої трансформації шахтарських регіонів

У травні 2019 року міські голови семи вугільних мономіст Донецької області, три громадські організації з регіону та Донецька торгово-промислова палата - об’єдналися у Платформу сталого розвитку вугільних міст.

eye

79

Новини

22 жовтня 2020 17:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію