В Покровську відзначають День захисника України та свято Покрова Пресвятої Богородиці

14.10.2020 14:33

З нагоди сьогоднішнього свята почесні грамоти та подяки Покровської міської ради отримали представників організацій та установ міста, людей, чиє самовіддане служіння українському народу, свідома громадянська позиція, патріотизм заслуговують на увагу і пошану.

Зокрема в.п. Покровського міського голови Олексій Требушкін привітав персонал 66 Військового мобільного госпіталю - героїчних самовідданих військових, які вже протягом 5 років рятують життя та здоров’я хлопців з передової та мешканців нашого району.