• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-вересень 2020 року

eye

331

RSS

img

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень-вересень 2020 року

 

Головним пріоритетом служби зайнятості є працевлаштування безробітних. З початку року  за допомогою нашого центру знайшли роботу 799 осіб, з яких 88 працевлаштовано за квотою.

Станом на 1 жовтня на обліку перебувало 640 осіб. За освітньо-кваліфікаційним рівнем 32 % осіб мають вищу освіту, 121 особа - неповну вищу,

42,3%- професійно технічну освіту та близько 40 осіб не мають освіти. 

За рахунок служби зайнятості здійснюється підготовка та перепідготовка зареєстрованих безробітних за професіями: «манікюрник», «кухар», «швачка», «озеленювач», «овочівник», «касир торгівельного залу», «токар», «слюсар» та інші професії, які користуються попитом серед роботодавців. За звітний період послугою з профнавчання скористались 208 осіб, з яких 2 особи є учасниками АТО та 14 – внутрішньо переміщені особи.

Безробітні особи залучаються до оплачуваних громадських робіт та робіт тимчасового характеру. За звітний період до громадських робіт було залучено 280 осіб.

За направленням Покровського центру зайнятості в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з початку року навчалося 208 безробітних, в тому числі особи, які проходили стажування на підприємствах. Усі вони були працевлаштовані. Треба зауважити, що двічі на тиждень організовуються ZOOM-конференції за участі представників Донецького центру професійно-технічної освіти ДСЗ», під час яких учасників ознайомлюють з умовами та строками навчання. До заходів ми залучаємо як зареєстрованих безробітних, так і зацікавлених осіб.

У вересні під гаслом «Знайдемо роботу разом!» ми  прийняли участь у загальнообласному ярмарку вакансій, який вперше був проведений у дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM. Фахівцями центру було запрошено 12 підприємств міста та безробітні. В прямому етері спілкувалися представники ринкоутворюючих підприємств міста: вісім  підприємств, що входить до групи «Донецьксталь», ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ», ПрАТ «Красноармійський динасовий завод», КП «Управління міського господарства», Покровський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Учасники заходу не тільки отримали інформацію щодо наявних вакансій, умов роботи та соціальних гарантій, а й мали можливість задавати питання та отримувати відповіді безпосередньо від роботодавців.

Наразі триває анкетування роботодавців щодо задоволеності наданням послуг Державною службою зайнятості. Заповнити анкету можна на сайті  Державного центру зайнятості під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця» .

Фахівці Покровського МЦЗ завжди раді допомогти вам у пошуку роботи, підборі кваліфікованих кадрів.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Найкращих представників транспортної інфраструктури міста привітали сьогодні в Покровську.

Сьогодні за самовіддану працю, високий професіоналізм та у зв’язку зі святкуванням Дня автомобіліста у сесійній залі Покровської міської ради нагородили подяками та грамотами міського голови кращих представників професії.

eye

39

Новини

23 жовтня 2020 15:50

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Працівники сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення трудових відносин.

eye

44

Новини

23 жовтня 2020 12:39

Вугільні міста Донецької області: бачення процесу справедливої трансформації шахтарських регіонів

У травні 2019 року міські голови семи вугільних мономіст Донецької області, три громадські організації з регіону та Донецька торгово-промислова палата - об’єдналися у Платформу сталого розвитку вугільних міст.

eye

79

Новини

22 жовтня 2020 17:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію