• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Загальнообласний ярмарок вакансій у новому форматі

eye

2931

25.09.2020 14:20

RSS

img

Загальнообласний ярмарок вакансій у новому форматі

      23 вересня Покровський міський центр зайнятості Донецької області  став одним із майданчиків проведення загальнообласного  ярмарку вакансій «Знайдемо роботу разом». Традиційне проведення регіонального заходу цьогоріч  вперше відбулося в онлайн-форматі з використанням платформи ZOOM.

      Карантинні обмеження вплинули на суспільство в цілому, але фахівці служби зайнятості довели, що надавати соціальні послуги клієнтам за допомогою сучасних електронних сервісів зручно, безпечно та ефективно.

      Організатори ярмарку  впродовж години зібрали біля моніторів 12 підприємств та 34 шукача роботи. В прямому етері спілкувалися представники ринкоутворюючих підприємств міста: вісімка підприємств, що входить до групи «Донецьксталь», ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ», ПрАТ «Красноармійський динасовий завод», КП «Управління міського господарства», Покровський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Учасники заходу не тільки отримали інформацію щодо наявних вакансій, умов роботи та соціальних гарантій, що чергувалася з демонстрацією презентаційних відеороликів, а й мали можливість задавати питання  та отримувати відповіді та консультації безпосередньо від роботодавців.

      В ході ярмарку учасникам  була надана можливість переглянути найкреативніші портфоліо шукачів роботи, а також пройти анкетування з використанням «Google – Forms».

     На останньому етапі заходу провідна роль належала фахівцям з надання профорієнтаційних послуг. Безробітним, що стали учасниками ярмарку, розкрили секрети професійного підходу до успішної співбесіди з роботодавцем, попередили про типові помилки, що припускають кандидати під час інтерв’ю, ознайомили з прийомами  самопрезентації. Також були презентовані послуги зі складання резюме, відеорезюме та портфоліо кар'єрного просування та можливість проходження дистанційного тестування "Моя професія: консультаційна мережа", яка допоможе оцінити власні психологічні та професійні здібності.

      В заключній промові директорка Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко виразила сподівання на те, що загальнообласний ярмарок вакансій на платформі ZOOM, який проводився вперше, за активної участі роботодавців та шукачів роботи стане традиційним, бо орієнтований на забезпечення максимальної зайнятості населення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

"Виходь на світло": місцевим громадам пропонують долучитись до боротьби з тіньовою зайнятістю

З 1 липня 2022 року, за підтримки Міжнародної організації праці, розпочинається широкомасштабна інформаційна компанія «Виходь на світло», основна стратегічна мета якої - суттєве зменшення неофіційної праці в регіоні.

eye

17

Новини громад

01 липня 2022 14:48

У Покровську працює комісія з обстеження житлово-комунальних умов для надання електроплит

16 червня рішенням виконкому була прийнята програма щодо надання натуральної допомоги у вигляді електроплит для родин, які опинились у складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану.

eye

17

Новини громад

01 липня 2022 14:37

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 1 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

53

Новини громад

01 липня 2022 08:49

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію