• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Загальнообласний ярмарок вакансій у новому форматі

eye

591

RSS

img

Загальнообласний ярмарок вакансій у новому форматі

      23 вересня Покровський міський центр зайнятості Донецької області  став одним із майданчиків проведення загальнообласного  ярмарку вакансій «Знайдемо роботу разом». Традиційне проведення регіонального заходу цьогоріч  вперше відбулося в онлайн-форматі з використанням платформи ZOOM.

      Карантинні обмеження вплинули на суспільство в цілому, але фахівці служби зайнятості довели, що надавати соціальні послуги клієнтам за допомогою сучасних електронних сервісів зручно, безпечно та ефективно.

      Організатори ярмарку  впродовж години зібрали біля моніторів 12 підприємств та 34 шукача роботи. В прямому етері спілкувалися представники ринкоутворюючих підприємств міста: вісімка підприємств, що входить до групи «Донецьксталь», ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ», ПрАТ «Красноармійський динасовий завод», КП «Управління міського господарства», Покровський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Учасники заходу не тільки отримали інформацію щодо наявних вакансій, умов роботи та соціальних гарантій, що чергувалася з демонстрацією презентаційних відеороликів, а й мали можливість задавати питання  та отримувати відповіді та консультації безпосередньо від роботодавців.

      В ході ярмарку учасникам  була надана можливість переглянути найкреативніші портфоліо шукачів роботи, а також пройти анкетування з використанням «Google – Forms».

     На останньому етапі заходу провідна роль належала фахівцям з надання профорієнтаційних послуг. Безробітним, що стали учасниками ярмарку, розкрили секрети професійного підходу до успішної співбесіди з роботодавцем, попередили про типові помилки, що припускають кандидати під час інтерв’ю, ознайомили з прийомами  самопрезентації. Також були презентовані послуги зі складання резюме, відеорезюме та портфоліо кар'єрного просування та можливість проходження дистанційного тестування "Моя професія: консультаційна мережа", яка допоможе оцінити власні психологічні та професійні здібності.

      В заключній промові директорка Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко виразила сподівання на те, що загальнообласний ярмарок вакансій на платформі ZOOM, який проводився вперше, за активної участі роботодавців та шукачів роботи стане традиційним, бо орієнтований на забезпечення максимальної зайнятості населення.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Найкращих представників транспортної інфраструктури міста привітали сьогодні в Покровську.

Сьогодні за самовіддану працю, високий професіоналізм та у зв’язку зі святкуванням Дня автомобіліста у сесійній залі Покровської міської ради нагородили подяками та грамотами міського голови кращих представників професії.

eye

39

Новини

23 жовтня 2020 15:50

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Працівники сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення трудових відносин.

eye

44

Новини

23 жовтня 2020 12:39

Вугільні міста Донецької області: бачення процесу справедливої трансформації шахтарських регіонів

У травні 2019 року міські голови семи вугільних мономіст Донецької області, три громадські організації з регіону та Донецька торгово-промислова палата - об’єдналися у Платформу сталого розвитку вугільних міст.

eye

79

Новини

22 жовтня 2020 17:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію