• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Сьогодні свято працівників дошкільних установ - яскраве свято дитинства!

eye

1031

24.09.2020 15:06

RSS

img

Сьогодні свято працівників дошкільних установ - яскраве свято дитинства!

Цей день в Україні відмічається перш за все для того, щоб звернути увагу суспільства на дошкільне дитинство в цілому і на працю працівників дитячих садочків зокрема.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період в житті дитини, адже в цьому віці формується особистість, і багато що залежить від мудрості і терпіння вихователів.

На сцені в парку "Ювілейний" пройшло нагородження співробітників дитячих дошкільних установ міста Покровська за професійні успіхи та зразкове виконання обов'язків. Вони приймали вітання та подяки від народного депутата України Руслана Требушкіна, в.п. Покровського міського голови Олексія Требушкіна та начальниці відділу освіти Покровської міської ради Марини Голуб. Вихованці дитячих садочків та вихователі прикрасили свято яскравими та креативними виступами-поздоровленнями.

Вітаємо з професійним святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Бажаємо здоров'я та любові, радості і щастя!

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Найкращих представників транспортної інфраструктури міста привітали сьогодні в Покровську.

Сьогодні за самовіддану працю, високий професіоналізм та у зв’язку зі святкуванням Дня автомобіліста у сесійній залі Покровської міської ради нагородили подяками та грамотами міського голови кращих представників професії.

eye

39

Новини

23 жовтня 2020 15:50

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Працівники сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення трудових відносин.

eye

44

Новини

23 жовтня 2020 12:39

Вугільні міста Донецької області: бачення процесу справедливої трансформації шахтарських регіонів

У травні 2019 року міські голови семи вугільних мономіст Донецької області, три громадські організації з регіону та Донецька торгово-промислова палата - об’єдналися у Платформу сталого розвитку вугільних міст.

eye

79

Новини

22 жовтня 2020 17:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію