• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Профорієнтаційний урок «Моя майбутня професія»

eye

870

RSS

img

Профорієнтаційний урок «Моя майбутня професія»

14 вересня фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області провели профорієнтаційний урок «Моя майбутня професія» для учнів 8-9 класів Гришинського НВК (с. Гришине Покровського району).

Мета – формування у учнівської молоді відповідального відношення до професійного самовизначення з урахуванням власних побажань, можливостей та потреб ринку праці.

Старшокласники розглянули критерії та формулу вибору професії «Хочу-Можу-Треба», ознайомились з актуальним «Барометром професій», дискутували щодо престижу робітничих професій та знайшли відповідь на питання «Чому професійне визначення життєво важливе для кожної людини?».

Профдіагностичне тестування на виявлення провідної сфери діяльності дозволило юнакам визначити свої професійні здібності і схильності та зіставити їх з вимогами сучасного ринку праці. Фахівці центру зайнятості підтримали майбутніх випускників в їх бажанні жити та працювати в Україні.

Наприкінці заходу старшокласникам розповіли про платформу профорієнтації та розвитку кар’єри: «Моя професія: консультаційна мережа», допомогли завантажити корисний онлайн додаток від служби зайнятості «Центр професійної орієнтації», продемонстрували переваги роботи з «Атласом професій з доповненою реальністю».

Сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть учням сільських шкіл зорієнтуватися у великому світі різноманітних професій та не помилитися під час обрання кар’єрного шляху.

Педагогічному колективу Гришинського НВК дякуємо за співпрацю та чекаємо на нові профорієнтаційні зустрічі! 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Найкращих представників транспортної інфраструктури міста привітали сьогодні в Покровську.

Сьогодні за самовіддану працю, високий професіоналізм та у зв’язку зі святкуванням Дня автомобіліста у сесійній залі Покровської міської ради нагородили подяками та грамотами міського голови кращих представників професії.

eye

39

Новини

23 жовтня 2020 15:50

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Працівники сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення трудових відносин.

eye

44

Новини

23 жовтня 2020 12:39

Вугільні міста Донецької області: бачення процесу справедливої трансформації шахтарських регіонів

У травні 2019 року міські голови семи вугільних мономіст Донецької області, три громадські організації з регіону та Донецька торгово-промислова палата - об’єдналися у Платформу сталого розвитку вугільних міст.

eye

79

Новини

22 жовтня 2020 17:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію