Михайлу Глобенку - 100 років!

21.09.2020 12:46

Сьогодні, 21 вересня свій 100-й день народження відзначає почесний громадянин Покровська, ветеран Другої світової війни, генерал Глобенко Михайло Андрійович.

Під вікнами ювеляра грав духовий оркестр. Школяри, жителі міста та представники Покровської міської ради також зібралися біля будинку, щоб передати свої привітання Михайлу Андрійовичу.

У святковий день до іменинника в гості з привітаннями завітали заступниця міського голови Вікторія Ларіна, начальниця Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Ірина Бонзюх та народний депутат України Руслан Требушкін. «Михайле Андрійовичу, я щиро Вами захоплююсь! Ваш життєвий шлях - приклад сили духу, мудрості, героїчності та патріотизму для всіх нас. Ми пишаємося такими земляками!

Здоров’я Вам міцного, радості і довгих років життя!" - сказав депутат.

Окрім слів побажань, імениннику вручили цінні подарунки та смаколики.

Ювіляр запросив усіх приєднатись до святкування свого 101-го дня народження.