Оголошення про набір в безкоштовну онлайн-програму Startup Course зі створення стартапів для жителів Донецької та Луганської областей.

15.09.2020 11:51

Мрієш про власну справу, але не знаєш з чого почати? Маєш бізнес, але хочеш вивести його на новий технологічний рівень? Годинами креативиш та маєш цінні ідеї?

Startup Course — це всеукраїнська онлайн експрес-програма для майбутніх засновників IT-стартапів, які:

• мають бажання працювати над собою
  • генерують інновації/ідеї в ІТ
  • готові взяти 100% знань від кращих менторів Маріуполя та України

Протягом 2 місяців ви дізнаєтесь все про ІТ-індустрію стартапів, проведете краш-тест ідеї та створите власний технологічний проєкт.

Готовий перевірити свою ідею на виживання? Реєструйся за посиланням: https://bit.ly/33z9vyu. Перетворюй креативний намір у реальний бізнес. Більше інформації тут: https://www.1991.center/startupcourse

Дедлайн для заявок — 14 вересня. Участь у Startup Course безкоштовна. Почни шлях стартап-підприємця вже у вересні!

Програма «Startup Course»  реалізується ГО «SocialBoost» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».