• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Бізнесмени Покровська стали фіналістами конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2020»

eye

1151

04.09.2020 08:30

RSS

img

За ініціативи Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації, Донецької торгово-промислової палати та Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на  2019-2020 роки проведено Дванадцятий регіональний конкурс «Підприємець року Донецької області - 2020».

За підсумкам засідання Експертної ради одними з фіналістів Конкурсу стали представники міста Покровськ:

- у номінації «Підприємець року в галузі торгівлі» переможцем визначено фізичну особу-підприємця Лисакова Олега Григоровича; 

- у номінації «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» лауреатом визначено фізичну особу-підприємця Машира Романа Вікторовича;

- у номінації «Start-Up року» лауреатами визначено фізичну особу підприємця Рачка Олександра Леонідовича та фізичну особу-підприємця Черногора Юрія Олександровича.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо нових успіхів та досягнень!

Як повідомляє Донецька обласна державна адміністрація, захід буде проведено шляхом розсилки нагород та дипломів. Зважаючи на пандемію COVID -19 і карантинні заходи, на великий жаль, цього року провести урочисту церемонію нагородження переможців не має можливості.


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію