Анкетування з метою розробки Стратегії трансформації вугільних міст Донецької області

03.09.2020 15:16

Запрошуємо лідерів громади, керівників підприємств та підприємців взяти участь в опитування з метою розробки спільної Стратегії трансформації вугільних громад.

Сім вугільних міст Донецької області (Вугледар, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Торецьк) створили Платформу для сталого розвитку на основі Меморандуму, підписаного:

- мерами міст,

- громадськими організаціями;

- регіональною торгово-промисловою палатою

з метою об'єднання спільних зусиль щодо трансформації міст. Наступним кроком має стати розробка та імплементація Стратегії трансформації вугільних міст Донецької області.

Технічну допомогу в розробці Стратегії трансформації вугільних міст Донецької області здійснюють три міжнародних проєкти:

- Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України»;

- «Нова енергія - нові можливості для сталого розвитку Донбасу» (Germanwatch, ЛОПЦ «Альтернатива», ГО «Екодія»);

- Проєкт FORBIZ|EU4Business «Створення кращого бізнес-середовища».

Ваша участь в розробці цього документу дуже важлива. Стратегія допоможе містам виявити спільні проблеми та можливості, визначити пріоритетні завдання та спільні проєкти для міст Платформи, а також здійснити дієві кроки щодо їх успішної трансформації.

Будь ласка, перейдіть за посиланням та пройдіть анонімне опитування:

Анкета опитування думки керівників підприємств та підприємців

Анкета опитування лідерів громади