У Покровську готуються до відновлення роботи реабілітаційного центру «Милосердя»

04.08.2020 16:04

Сьогодні під час засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було прийнято рішення відновити роботу міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Милосердя».

«Вчора ми отримали протокол розподілу Донецької області за епідемічними показниками, - розповіла керівниця штабу Алевтина Жук. – Донецька область та місто Покровськ увійшли до так званої «зеленої зони», яка має найменші обмеження. Під час засідання штабу ми вирішили рекомендувати виконуючому повноваження міського голови відновити роботу реабілітаційного центру «Милосердя».

Після певних процедур, відкриття центру очікується вже наприкінці робочого тижня.