• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Верифікація даних. Про що потрібно повідомляти Пенсійний фонд

eye

969

RSS

img

Фахівцями Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  постійно проводиться верифікація особистих даних отримувачів пенсій, які містяться в електронних пенсійних справах. Простіше кажучи, верифікація – це порівняння інформації, отриманої від пенсіонерів та даними усіх можливих інформаційних систем, реєстрів, баз даних.

Підставою проведення такої перевірки є Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а саме стаття 16, відповідно до якої застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, протягом 10 днів з моменту їх виникнення.

Отримувачі пенсії, у разі виникнення таких обставин повинні повідомити та надати оригінали та копії таких документів:

  • у разі отримання нового зразка паспорту громадянина України — ІД картка
  • у разі отримання нового паспорту у разі викрадення або втрати старого
  • у разі зміни Прізвища, Ім’я та По-батькові (надається новий паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб або інший документ на підставі чого відбулися зміни)
  • в разі зміни місця реєстрації (прописки) або при знятті з реєстрації.

Несвоєчасне надання коректних даних або інформації про особисті зміни – це підстави до призупинення виплати пенсії до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення.

Додатково повідомляємо, що необхідно також повідомляти органи Пенсійного фонду в наступних випадках:

• у разі зарахування або звільнення з роботи – надається трудова книжка та її копія , а також заповнюється бланк заяви щодо перерахунку пенсії,

• для отримувачів пенсії по втраті годувальника, яким виповнилося 18 років також необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду з оригіналами та копіями Паспорту громадянина України та карткою платника податків щодо переведення виплати пенсії на своє ім’я.

Звертаємо увагу! Несвоєчасне надання даних про особисті зміни – це ухилення від виконання обов’язків, визначених чинним законодавством.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Найкращих представників транспортної інфраструктури міста привітали сьогодні в Покровську.

Сьогодні за самовіддану працю, високий професіоналізм та у зв’язку зі святкуванням Дня автомобіліста у сесійній залі Покровської міської ради нагородили подяками та грамотами міського голови кращих представників професії.

eye

39

Новини

23 жовтня 2020 15:50

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи

Працівники сектору державного контролю за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення трудових відносин.

eye

44

Новини

23 жовтня 2020 12:39

Вугільні міста Донецької області: бачення процесу справедливої трансформації шахтарських регіонів

У травні 2019 року міські голови семи вугільних мономіст Донецької області, три громадські організації з регіону та Донецька торгово-промислова палата - об’єдналися у Платформу сталого розвитку вугільних міст.

eye

79

Новини

22 жовтня 2020 17:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію