• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Верифікація даних. Про що потрібно повідомляти Пенсійний фонд

eye

298

RSS

img

Фахівцями Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  постійно проводиться верифікація особистих даних отримувачів пенсій, які містяться в електронних пенсійних справах. Простіше кажучи, верифікація – це порівняння інформації, отриманої від пенсіонерів та даними усіх можливих інформаційних систем, реєстрів, баз даних.

Підставою проведення такої перевірки є Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а саме стаття 16, відповідно до якої застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, протягом 10 днів з моменту їх виникнення.

Отримувачі пенсії, у разі виникнення таких обставин повинні повідомити та надати оригінали та копії таких документів:

  • у разі отримання нового зразка паспорту громадянина України — ІД картка
  • у разі отримання нового паспорту у разі викрадення або втрати старого
  • у разі зміни Прізвища, Ім’я та По-батькові (надається новий паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб або інший документ на підставі чого відбулися зміни)
  • в разі зміни місця реєстрації (прописки) або при знятті з реєстрації.

Несвоєчасне надання коректних даних або інформації про особисті зміни – це підстави до призупинення виплати пенсії до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення.

Додатково повідомляємо, що необхідно також повідомляти органи Пенсійного фонду в наступних випадках:

• у разі зарахування або звільнення з роботи – надається трудова книжка та її копія , а також заповнюється бланк заяви щодо перерахунку пенсії,

• для отримувачів пенсії по втраті годувальника, яким виповнилося 18 років також необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду з оригіналами та копіями Паспорту громадянина України та карткою платника податків щодо переведення виплати пенсії на своє ім’я.

Звертаємо увагу! Несвоєчасне надання даних про особисті зміни – це ухилення від виконання обов’язків, визначених чинним законодавством.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

27

Новини

07 серпня 2020 14:22

У Покровську тривають роботи з благоустрою парку «Ювілейний»

Сьогодні з 8 ранку у парку культури й відпочинку «Ювілейний» кипить робота. На загальноміську толоку вийшли представники комунальних підприємств та установ міста. Учасники суботнику прибирали листя та сухе гілля.

eye

33

Новини

07 серпня 2020 13:38

Планові відключення Покровського РЕМу

Покровський РЕМ запланував ремонтні роботи, для виконання яких потрібне вимикання електроенергії, тому що від цього залежить безпека людей, які ремонтують обладнання.

eye

42

Новини

07 серпня 2020 08:34

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію