• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Верифікація даних. Про що потрібно повідомляти Пенсійний фонд

eye

5193

28.07.2020 15:32

RSS

img

Фахівцями Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  постійно проводиться верифікація особистих даних отримувачів пенсій, які містяться в електронних пенсійних справах. Простіше кажучи, верифікація – це порівняння інформації, отриманої від пенсіонерів та даними усіх можливих інформаційних систем, реєстрів, баз даних.

Підставою проведення такої перевірки є Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а саме стаття 16, відповідно до якої застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, протягом 10 днів з моменту їх виникнення.

Отримувачі пенсії, у разі виникнення таких обставин повинні повідомити та надати оригінали та копії таких документів:

  • у разі отримання нового зразка паспорту громадянина України — ІД картка
  • у разі отримання нового паспорту у разі викрадення або втрати старого
  • у разі зміни Прізвища, Ім’я та По-батькові (надається новий паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб або інший документ на підставі чого відбулися зміни)
  • в разі зміни місця реєстрації (прописки) або при знятті з реєстрації.

Несвоєчасне надання коректних даних або інформації про особисті зміни – це підстави до призупинення виплати пенсії до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення.

Додатково повідомляємо, що необхідно також повідомляти органи Пенсійного фонду в наступних випадках:

• у разі зарахування або звільнення з роботи – надається трудова книжка та її копія , а також заповнюється бланк заяви щодо перерахунку пенсії,

• для отримувачів пенсії по втраті годувальника, яким виповнилося 18 років також необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду з оригіналами та копіями Паспорту громадянина України та карткою платника податків щодо переведення виплати пенсії на своє ім’я.

Звертаємо увагу! Несвоєчасне надання даних про особисті зміни – це ухилення від виконання обов’язків, визначених чинним законодавством.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівники Покровської громади обговорили заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу та допомоги постраждалим

28 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, головним питанням якої стала безпекова ситуація в громаді.

eye

33

Новини громад

28 лютого 2024 14:58

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

26

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

Щоб не витрачати зайвий час на передачу показів лічильника, ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує користуватися для цього чат-ботом.

eye

16

Новини

28 лютого 2024 12:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію