• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Платник має право на податкову знижку – консультують податківці

eye

2295

23.07.2020 08:07

RSS

img

Нещодавно за участі головного державного інспектора Добропільської ДПІ Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області Полонської Віти відбулося спілкування з платниками податків засобами skype в режимі відео-зв’язку на тему: «Порядок отримання податкової знижки».

Згідно з пп. 170 п. 1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку –резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

Зауважила, що відповідно до пп. 166.2.1 п.166.2 ст.166 ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання). 

Полонська Віта звернула увагу на те, що отримати відшкодування (податкову знижку) за видатками на освіту, отриману в 2019 календарному році, можна до 31 грудня 2020 року включно. При цьому,  дану декларацію можна подати скориставшись електронним сервісом ДПС «Електронний кабінет», що значно скоротить час на подання звітності та мінімізує помилки при заповненні декларації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вашій дитині 6 років? Час на важливі щеплення!

У віці 6 років, якраз перед вступом до школи, за Національним календарем профілактичних щеплень дитина має отримати планову ревакцинацію

eye

29

Новини громад

14 липня 2025 15:16

Родини зниклих безвісти за особливих обставин отримали право на безоплатну допомогу зі зверненням до суду

Близькі родичі та члени сім’ї осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, тепер можуть отримати безоплатну вторинну правничу допомогу. Це означає, що держава гарантує їм безоплатне отримання послуг юристів чи адвокатів

eye

26

Новини

14 липня 2025 15:06

До 1,6 мільйона гривень на ветеранський бізнес — стартує грантова програма «Варто РОБИти СВОЄ 2.0»

Ветерани, ветеранки, їхні родини та родини загиблих Захисників і Захисниць можуть взяти участь у грантовій програмі «Варто РОБИти СВОЄ 2.0» та отримати від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень на започаткування або масштабування свого бізнесу.

eye

25

Новини

14 липня 2025 14:39

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію