• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Ярослав Хотнянський: "Стоп наркотик" - це захистити майбутнє наших дітей та підлітків”

eye

219

RSS

img

 

В Покровську зросла кількість реклами щодо реалізації наркотичних засобів та психотропних речовин у вигляді нанесених на фасади будівель інтернет-адрес. Таку рекламу розміщують біля шкіл та інших закладів освіти.

Міська влада та територіальна громада міста спільно з органами виконавчої влади мають протистояти цій проблемі в межах своїх повноважень. За ініціативи заступника міського голови Ярослава Хотнянського була розроблена та впроваджена програма «Стоп наркотик» на 2020 – 2022 рік.

Комплекс заходів спрямований на ліквідацію доступності всіх видів наркотичних засобів та психотропних речовин й відповідно зменшення їх споживання. 

Одним з механізмів досягнення цілі є робота мобільних груп швидкого реагування. Також за допомогою телеграм-каналу "Стоп Наркотик. Покровськ" https://t.me/STOPNARKOTIKPOKROVSK    громадяни повідомляють про появи специфічних написів щодо місць (сайтів, інтернет-посилань), де можна придбати наркотичні засоби й комунальні служби займаються усуненням таких дописів, а правоохоронні органи здійснюють відповідні заходи згідно чинного законодавства. 

"Стоп наркотик" - це програма про нашу небадужість, як громади. Це про безпеку наших дітей, які знаходяться в зоні ризику. Як перемогти цих наркоділків, які калічать наше майбутнє? Лише активної участю та знищити причину проблеми у зародку. Перші патрулі вийшли на боротьбу й це лише початок. Враховуючи кількість відгуків наших громадян, "Стоп наркотик" - потрібна ініціатива. Дякую нашим людям за підтримку", - підкреслив Ярослав Хотнянський.

img

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

56

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію