• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ярослав Хотнянський: "Стоп наркотик" - це захистити майбутнє наших дітей та підлітків”

eye

1408

13.07.2020 17:30

RSS

img

 

В Покровську зросла кількість реклами щодо реалізації наркотичних засобів та психотропних речовин у вигляді нанесених на фасади будівель інтернет-адрес. Таку рекламу розміщують біля шкіл та інших закладів освіти.

Міська влада та територіальна громада міста спільно з органами виконавчої влади мають протистояти цій проблемі в межах своїх повноважень. За ініціативи заступника міського голови Ярослава Хотнянського була розроблена та впроваджена програма «Стоп наркотик» на 2020 – 2022 рік.

Комплекс заходів спрямований на ліквідацію доступності всіх видів наркотичних засобів та психотропних речовин й відповідно зменшення їх споживання. 

Одним з механізмів досягнення цілі є робота мобільних груп швидкого реагування. Також за допомогою телеграм-каналу "Стоп Наркотик. Покровськ" https://t.me/STOPNARKOTIKPOKROVSK    громадяни повідомляють про появи специфічних написів щодо місць (сайтів, інтернет-посилань), де можна придбати наркотичні засоби й комунальні служби займаються усуненням таких дописів, а правоохоронні органи здійснюють відповідні заходи згідно чинного законодавства. 

"Стоп наркотик" - це програма про нашу небадужість, як громади. Це про безпеку наших дітей, які знаходяться в зоні ризику. Як перемогти цих наркоділків, які калічать наше майбутнє? Лише активної участю та знищити причину проблеми у зародку. Перші патрулі вийшли на боротьбу й це лише початок. Враховуючи кількість відгуків наших громадян, "Стоп наркотик" - потрібна ініціатива. Дякую нашим людям за підтримку", - підкреслив Ярослав Хотнянський.

img

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію