• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Виявлені факти продажу алкогольних виробів військовослужбовцям

eye

160

RSS

img

Нагадуємо суб’єктам господарювання, що продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям під час виконання ними службових обов’язків може створити напружену соціально-психологічну ситуацію серед мешканців міста, привести до травматизму та загибелі як серед військовослужбовців, так і серед цивільного населення.

Чинним розпорядженням голови облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 № 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (із змінами) на період проведення операції об’єднаних сил на території Донецької області діє заборона продажу військовослужбовцям алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі (пиво, слабоалкогольні напої тощо). Але деякі суб’єкти господарської діяльності не дотримуються виконання цього розпорядження та продовжують здійснювати продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України.

На суб'єктів господарювання, які порушили вимоги розпорядження, були складені адміністративні порушення.

З метою попередження вчинення правопорушень серед військовослужбовців нагадуємо про необхідність дотримання вимог зазначеного розпорядження, а також про відповідальність за порушення статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами».

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

56

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію