• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ фінансово підтримує місцеві ОСББ-учасників Програми «Енергодім»

eye

971

07.07.2020 14:10

RSS

img

Міська рада Покровська затвердила нову редакцію Програми підтримки ОСББ, що планують термомодернізацію своїх будинків.

Програма допоможе зменшити фінансове навантаження для ОСББ та підвищити рівень енергоефективності багатоповерхівок.

Місцева Програма підтримки передбачає відшкодування повних відсоткових ставок за залученими у фінансових установах кредитами на заходи з підвищення енергоефективності, що надані ОСББ, які є учасниками Програми «Енергодім». Для того, щоб отримати компенсацію, об’єднання співвласників повинно надати пакет документів до міської ради згідно переліку, наведеному у Додатку 6 Програми.

Фонд енергоефективності підписав Меморандум про співпрацю з Покровською міською радою, щоб і надалі сприяти розвитку практик з енергомодернізації будинків в Покровській громаді.

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності додає, що партнерство міста та Фонду не тільки збільшує кількість оновлених та енергоефективних багатоповерхівок, але й допомагає співвласникам будинків економити власні кошти — платити менше за комунальні послуги та жити в комфортних умовах.

«Програма «Енергодім» допомагає ОСББ здійснювати заходи з енергоефективності у власних будинках і зменшувати енергоспоживання, як і плату за тепло в квартирах. Фонд готовий відшкодовувати до 70% витрат, які об'єднання співвласників витратять на проекти з енергоефективності» — додає директорка Фонду.

«Дуже важливо, що Покровська громада розпочинає співпрацювати з Фондом енергоефективності. У такий економічно нелегкий час ми повинні об’єднати зусилля задля підтримки ініціатив у сфері впровадження енергоефективних заходів у житловому фонді. Разом ми зможемо поліпшити стан житлових будівель та зменшити кількість спожитих енергоресурсів і, що важливо, зменшити навантаження по витратам на комунальні послуги для мешканців нашої громади» — коментує Олексій Требушкін, виконуючий повноваження міського голови Покровська.

У Покровській громаді створено 187 ОСББ, завдяки існуючим міським програмам підтримки у співвласників будинків є можливість здійснювати капітальні ремонти, термомодернізовувати будинки зі встановленням сучасного енергозберігаючого обладнання, облаштовувати прибудинкову територію.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних Меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію