• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Покровськ фінансово підтримує місцеві ОСББ-учасників Програми «Енергодім»

eye

265

RSS

img

Міська рада Покровська затвердила нову редакцію Програми підтримки ОСББ, що планують термомодернізацію своїх будинків.

Програма допоможе зменшити фінансове навантаження для ОСББ та підвищити рівень енергоефективності багатоповерхівок.

Місцева Програма підтримки передбачає відшкодування повних відсоткових ставок за залученими у фінансових установах кредитами на заходи з підвищення енергоефективності, що надані ОСББ, які є учасниками Програми «Енергодім». Для того, щоб отримати компенсацію, об’єднання співвласників повинно надати пакет документів до міської ради згідно переліку, наведеному у Додатку 6 Програми.

Фонд енергоефективності підписав Меморандум про співпрацю з Покровською міською радою, щоб і надалі сприяти розвитку практик з енергомодернізації будинків в Покровській громаді.

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності додає, що партнерство міста та Фонду не тільки збільшує кількість оновлених та енергоефективних багатоповерхівок, але й допомагає співвласникам будинків економити власні кошти — платити менше за комунальні послуги та жити в комфортних умовах.

«Програма «Енергодім» допомагає ОСББ здійснювати заходи з енергоефективності у власних будинках і зменшувати енергоспоживання, як і плату за тепло в квартирах. Фонд готовий відшкодовувати до 70% витрат, які об'єднання співвласників витратять на проекти з енергоефективності» — додає директорка Фонду.

«Дуже важливо, що Покровська громада розпочинає співпрацювати з Фондом енергоефективності. У такий економічно нелегкий час ми повинні об’єднати зусилля задля підтримки ініціатив у сфері впровадження енергоефективних заходів у житловому фонді. Разом ми зможемо поліпшити стан житлових будівель та зменшити кількість спожитих енергоресурсів і, що важливо, зменшити навантаження по витратам на комунальні послуги для мешканців нашої громади» — коментує Олексій Требушкін, виконуючий повноваження міського голови Покровська.

У Покровській громаді створено 187 ОСББ, завдяки існуючим міським програмам підтримки у співвласників будинків є можливість здійснювати капітальні ремонти, термомодернізовувати будинки зі встановленням сучасного енергозберігаючого обладнання, облаштовувати прибудинкову територію.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних Меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

58

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію