• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ фінансово підтримує місцеві ОСББ-учасників Програми «Енергодім»

eye

1368

07.07.2020 14:10

RSS

img

Міська рада Покровська затвердила нову редакцію Програми підтримки ОСББ, що планують термомодернізацію своїх будинків.

Програма допоможе зменшити фінансове навантаження для ОСББ та підвищити рівень енергоефективності багатоповерхівок.

Місцева Програма підтримки передбачає відшкодування повних відсоткових ставок за залученими у фінансових установах кредитами на заходи з підвищення енергоефективності, що надані ОСББ, які є учасниками Програми «Енергодім». Для того, щоб отримати компенсацію, об’єднання співвласників повинно надати пакет документів до міської ради згідно переліку, наведеному у Додатку 6 Програми.

Фонд енергоефективності підписав Меморандум про співпрацю з Покровською міською радою, щоб і надалі сприяти розвитку практик з енергомодернізації будинків в Покровській громаді.

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності додає, що партнерство міста та Фонду не тільки збільшує кількість оновлених та енергоефективних багатоповерхівок, але й допомагає співвласникам будинків економити власні кошти — платити менше за комунальні послуги та жити в комфортних умовах.

«Програма «Енергодім» допомагає ОСББ здійснювати заходи з енергоефективності у власних будинках і зменшувати енергоспоживання, як і плату за тепло в квартирах. Фонд готовий відшкодовувати до 70% витрат, які об'єднання співвласників витратять на проекти з енергоефективності» — додає директорка Фонду.

«Дуже важливо, що Покровська громада розпочинає співпрацювати з Фондом енергоефективності. У такий економічно нелегкий час ми повинні об’єднати зусилля задля підтримки ініціатив у сфері впровадження енергоефективних заходів у житловому фонді. Разом ми зможемо поліпшити стан житлових будівель та зменшити кількість спожитих енергоресурсів і, що важливо, зменшити навантаження по витратам на комунальні послуги для мешканців нашої громади» — коментує Олексій Требушкін, виконуючий повноваження міського голови Покровська.

У Покровській громаді створено 187 ОСББ, завдяки існуючим міським програмам підтримки у співвласників будинків є можливість здійснювати капітальні ремонти, термомодернізовувати будинки зі встановленням сучасного енергозберігаючого обладнання, облаштовувати прибудинкову територію.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних Меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію