Громадські роботи для підлітків розпочато!

02.07.2020 09:07

У Покровську відсьогодні стартувала програма по залученню учнівської та студентської молоді до громадських оплачуваних робіт з метою поліпшення матеріального становища, а також забезпечення зайнятості неповнолітніх під час канікул та у вільний від навчання час.

Цьогоріч, в Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради тимчасово працевлаштовано 30 дітей, віком від 14 до 18 років, строком на 1 місяць, які виконуватимуть роботу з благоустрою території на спеціально створених робочих місцях на базі спортивних комплексів, а саме: СК «Металург», ДЮСШ, ЦФЗН «Спорт для всіх», ФОК м.Родинське.
Також забезпечить профорієнтаційною роботою підлітків парк «Ювілейний».

Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи надавалась дітям, які потребують особливої уваги та підтримки, зі складними життєвими умовами а також дітям, що мають високі досягнення в спорті.