• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

В Покровську пройшли урочистості з нагоди Дня Конституції України

eye

92

RSS

img

До  Дня Конституції в Покровську пройшов урочистий мітинг, в якому взяли участь представники Покровської міської ради, громадські діячі, військові, а також народний депутат України Руслан Требушкін.

24 роки назад в нашій державі були закріплені правові засади її функціонування, суверенітет та територіальна цілісність, але сьогодні українська армія вимушена відстоювати наші кордони. Тисячі героїв захищають волю та незалежність нашої країни. З нагоди свята військовослужбовці за свою активну життєву позицію та самовіддачу отримали від міської влади листи подяки.

Руслан Требушкін разом із майором Андрієм Боденко поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку – символу свободи і незалежності України.  

По закінченню урочистостей з центру Покровська стартував автопробіг. Автоколона з національними прапорами рушила через Мирноград, Родинське, Добропілля та назад до Покровська. Автопробіг відбувся за ініціативи народного депутата України Руслана Требушкіна та за підтримки Покровської міської ради.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відбір виконавця робіт (послуг) технічного нагляду для субпроектів, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (ЗОШ №6)

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.

eye

25

Новини

07 липня 2020 15:56

Відбір виконавця робіт (послуг) технічного нагляду для субпроектів, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (ЗОШ №4)

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.

eye

30

Новини

07 липня 2020 15:19

Покровськ фінансово підтримує місцеві ОСББ-учасників Програми «Енергодім»

Міська рада Покровська затвердила нову редакцію Програми підтримки ОСББ, що планують термомодернізацію своїх будинків. Програма допоможе зменшити фінансове навантаження для ОСББ та підвищити рівень енергоефективності багатоповерхівок.

eye

35

Новини

07 липня 2020 14:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію