Кращі за професією отримали грамоти і подяки напередодні Дня молоді України

1919

26.06.2020 09:48

Напередодні дня молоді України в Покровську відзначили молодих людей які стали кращими в своїй сфері діяльності.

Кращі за професією отримали грамоти і подяки від Покровської міської ради, обласної державної адміністрації та народного депутата України Руслан Требушкін.

З нагоди Дня молоді грамотами були відзначені кращі працівники у своїй сфері від Донецької обласної державної адміністрації:

• Засипка Наталія Андріївна - головний спеціаліст сектора у справах сім’ї та молоді Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради.

• Павлоніс Вікторія Костянтинівна – завідувач відділом організаційно-масовим Центру творчості та дозвілля відділу освіти Покровської міської ради.

• Радіон Мирослава Миколаївна - культорганізатор Центру творчості та дозвілля відділу освіти Покровської міської ради.

Подяками відзначили роботу таких молодих спеціалістів та організацій:

• Гарбарук Ілля Андрійович - учень 10 класу Родинської ЗОШ I-III ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області. Відібраний із 600 десятикласників України для участі в четвертому філософському семінарі для підлітків «Обрії майбутнього»

• Суховерха Вікторія Вікторівна - учениця 11 класу ЗОШ І-Ш ступенів № З Покровської міської ради Донецької області. З 2018 року член Скаутського формування при Інноваційному центрі розвитку для дітей та молоді"Junior Trackers".

• Климова Злата Ігорівна - учениця НВК №1 Покровської міської ради Донецькоїобласті. У Скаутському русі з 2008 року, незмінна учасниця щорічних Скаутських заходів міського, обласного, регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівній. Має активну громадську позицію, лідер загону, тренер з фізичного розвитку дітей та підлітків. Стипендіат Локровського міського голови у 2019 році.

1. Громадська організація «Скаутське формування «Скаути Покровська» - за проведення Всеукраїнського Збору Кабскаутів «Поклик степу».

Від Покровської міської ради двадцять молодих та завзятих спеціалістів також отримали листи подяки:

• Островська Світлана Демидівна - вчитель суспільних дисциплін закладу загальної середньої освіти І — III ступенів №2 Покровської міської ради Донецької області.

• Лебедєв Владислав Андрійович - асистент кафедри електронної техніки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет».

• Єрмаков Владислав Миколайович - солдат, стрілець 3-ого виділення охорони 3-ого взводу охорони роти охорони Покровсько- Ясинуватського ОМВК.

• Беспалий Андрій Олександрович – викладач інформатики КЗ «Покровський педагогічний коледж».

• Щербина Любов Сергіївна - діловод КП «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області.

• Дуваненко Марія Олександрівна - сестра медична КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» Покровської міської ради Донецької області.

• Мазур Ксенія Вікторівна - викладач з фаху фортепіано відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Донецької області.

• Козлюк Анастасія Володимирівна — медична сестра - анестезист, відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії військової частини А0233

• Кириченко Ганна Олександрівна - начальник відділу правової і кадрової роботи Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області.

• Громякова Дар’я Володимирівна - головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області.

• Прозор Олександр Валерійович - начальник 83 державної пожежно-рятувальної частини 9 державного пожежно - рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

• Ситник Світлана Віталіївна - тренер - викладач з черлідингу Дитячо-юнацької спортивної школи м. Покровська.

• Чекурда Сергій Іванович - старший оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти особи відділу кримінальної поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області, капітан поліції.

• Сичова Маргарита Євгенівна - бігунник змішувальних бігунів сировинної дільниці цеху №1 ПрАТ «КДЗ».

• Касьянова Кристина Дмитрівна - секретар молодіжної ради при виконавчому комітеті Покровської міської ради Донецької області.

• Слюсаренко Катерина Валеріївна - лікар - анестезіолог відділення анестезіології КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Покровської міської ради Донецької області.

• Рощепій Олена Сергіївна - ФОП Рощепій О.С.

• Кислиця Едуард Валентинович - заступник начальника дільниці по видобутку вугілля №2 ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське».

• Лисенко Дмитро Олександрович - голова комітету з питань екології, захисту навколишнього середовища, природокористування Громадської ради виконавчому комітеті Покровської міської ради Донецької області.

• Козоріз Юлія Олександрівна - сестра медична хірургічного відділення КНП «Покровська міська лікарня» Покровської міської ради Донецької області

Три молодих спеціаліста отримали почесні грамоти від народного депутата Руслана Требушкіна:

• Романенко Олена Петрівна - керівник танцювального колективу КЗ "Будинок народних традицій смт. Шевченко".
  • Нагайцев Дмитро Федорович - спеціаліст І категорії, юрисконсульт Відділу освіти Покровської міської ради.
  • Дугельний Антон Анатолійович - тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ м. Покровська.

В нашому місті проживає багато енергійних, талановитих та активних молодих людей. Саме вони зараз будують прекрасне майбутнє для нашого міста та нашої країни. Вітаємо з прийдешнім святом та бажаємо здоров'я, наснаги та успіхів!