КП " Компанія "Вода Донбасу" повідомляє про скорочення подачі води

20.06.2020 11:27

Через бойові дії на непідконтрольній Українському уряду території насосна станція водного каналу Сіверський Донець - Донбас (СДД) зруйнована. На сьогодні насосна станція третього підйому залишилася на єдиному введенні 35 кВт, який не дозволяє задіяти обладнання для стовідсоткової подачі води.

Через це відбулося скорочення подачі води по каналу Сіверський Донець - Донбас на 50%.

Крім зруйнованої обстрілами насосної станції на північному заході Горлівки, в районі балки Шуми (м.Горлівка) пошкоджені два магістральних водоводи каналу Сіверський Донець - Донбас діаметрами 2300 мм. Через те, що пошкоджені водоводи знаходяться в "сірій" зоні, ремонтні роботи будуть виконуватися після отримання погодження.