Грошова компенсація замість пакунку малюка: роз'яснення УСЗН

18.06.2020 14:52

Право на отримання соціальної матеріальної допомоги мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, які є батьками, патронатними вихователями або опікуном дитини, народженої у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у пологовому будинку, розташованому на території Донецької області, підконтрольній українській владі, та не отримали натуральну допомогу «пакунок малюка».

Для отримання соціальної матеріальної допомоги потрібно звернутися до Управління Соціального Захисту населення, в термін до 09 грудня 2020 року.

Подаються наступні документи:

• заява (у довільній формі із зазначенням поточного рахунку в установі банку та номеру мобільного телефону);

• копія свідоцтва про народження дитини.

Соціальна матеріальна допомога є одноразовою виплатою, розмір якої складає 3250 грн. на кожну живонароджену з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року дитину.

Соціальна матеріальна допомога призначається протягом десяти робочих днів з дати надходження повного пакету документів.