Депутати Покровської міської ради підтримали створення двох нових підприємств

03.06.2020 13:41

На черговій сесії заступником міської голови Інною Телесовою був запропонований проект створення двох нових підприємств в Покровську.

Перше з них - Багатогалузеве комунальне підприємство - передбачає значне розширення сфери надання послуг. Планується з допомогою цього КП переоцінити та змінити стратегію надання послуг населенню

В Багатогалузеве комунальне підприємство будуть входити виробничі дільниці:

• благоустрою міста - прибирання вулиць та озеленення;
  • обслуговування житлового фонду;
  • вивозу ТПВ та прибирання стихійних звалищ;
  • дорожнього господарства (поточно-ямковий ремонт доріг);
  • освітлення міста.

Бюджетні платежі населення будуть спрямовані на виконання статутних завдань підприємства. Зокрема на закупівлю:

• техніки для устаткування та ремонту доріг, прибирання вулиць;
  • обладнання для освітлення;
  • техніки для вивозу ТПВ.

Передбачається, що створення нового КП допоможе інвестувати бюджетні кошти у довгострокові активи підприємства, створити близько 100 нових робочих місць, а також дозволить скоротити та зробити більш ефективним управлінський апарат.

Друге підприємство - Управління комунального будівництва. Мета його роботи - організація та контроль будівництва, реконструкцій та ремонту об'єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення, жилих будинків а також доріг місцевого значення за рахунок бюджетних коштів.

Перевагами створення УКБ Інна Телесова назвала можливість фахівцями місцевого підприємства проводити перевірку та узгодження проектно-кошторисної документації, а також виконувати технічний нагляд, що раніше викликало ускладнення.

Планується, що УКБ буде прибутковим підприємством.

Депутати Покровської міської ради підтримали проект створення обох підприємств.