Вебінар для підприємців: як отримати допомогу по частковому безробіттю?

02.06.2020 15:02

Анонси і оголошення

3 червня об 11:00 запрошуємо представників малого та середнього бізнесу регіону, у тому числі і фізичних осіб-підприємців, в яких немає найманих працівників, долучитися до участі в обговоренні актуальних питань щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Реєстрація за посиланням: https://zoom.us/webinar/register/WN_FP12g7pYQvmO25VvIXmtlQ

ВАЖЛИВО! Після реєстрації ви отримаєте повідомлення на електронну пошту з підтвердженням, що містить інформацію про вхід в вебінар.