Обласний захід «Індивідуальний забіг: разом – і для всіх» пройшов в Покровську

31.05.2020 18:12

З 23 по 31 травня 2020 року у парках, скверах, зонах відпочинку міст та районів Донецької області проходив фізкультурно-оздоровчий захід «Індивідуальний забіг: разом і для всіх». Така активність - новий приклад організації фізкультурно-оздоровчої діяльності в умовах карантину.

Цей захід націлений на:

• забезпечення права громадян на заняття фізичною культурою і спортом;
  • задоволення потреб громадян в оздоровчих послугах за місцем проживання та в
  • місцях масового відпочинку населення;
  • реалізація на регіональному рівні Національної стратегії з оздоровчої рухової
  • активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність - здоровий спосіб життя -
  • здорова нація»;
  • популяризація здорового способу життя.

В Покровську забіг по парку "Ювілейний" відбувся  29 травня. Дистанція забігу склала близько 800 м. До заходу долучилися 40 професійних спортсменів та аматорів і любителів бігу. Усі учасники отримали грамоти та медалі.