• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

З 25 травня ДТЕК проводить повторне знеструмлення клієнтів, що самовільно відновили електроживлення

eye

506

RSS

img

ОСР закликає клієнтів дотримуватися законодавства України: починаючи з 25 травня буде проведено контрольні перевірки щодо «самовільного підключення» до електромереж

Оператор системи розподілу ДТЕК Донецькі електромережі вимушений попередити про знеструмлення клієнтів, що несанкціоновано підключаються до мережі, порушуючи п. 11.5.2 Кодексу систем розподілу. Це стосується клієнтів, котрим було припинено електропостачання до 12 березня за заборгованість, сформовану до карантину. 

Знеструмлення не стосуються тих клієнтів, що накопичили заборгованості в період карантину. Оператор системи розподілу ДТЕК Донецькі електромережі підтримує протидію коронавірусній інфекції та продовжує виконувати закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби», що забороняє знеструмлення клієнтів за заборгованість під час карантину та в термін 30 днів після його закінчення. 

Оператор системи розподілу ДТЕК Донецькі електромережі вимушений відзначити, що наразі не всі клієнти дотримуються закону та порушують п. 11.5.2 Кодексу систем розподілу щодо несанкціонованого підключення.  Зокрема є клієнти, що мають системні проблеми з оплатою електроенергії, через що їм  було обмежене електропостачання ДО початку карантину. Значна кількість клієнтів порушила законодавство України і самовільно підключилася до мереж, щоб і далі безоплатно споживати електроенергію. Обов’язок споживача сплачувати за електроенергію визначається ст.58 п.3.1 закону України «Про ринок електричної енергії» 

В зв’язку з 25 травня ДТЕК буде проводити повторне знеструмлення клієнтів, що самовільно відновили електроживлення після припинення подачі електроенергії за борги, сформовані до карантину. 

Відновити електропостачання законним шляхом можна буде після сплати суми боргу, сформованого до карантину та витрат, пов’язаних з повторним підключенням.

Закликаємо бути свідомими та не проводити самовільних несанкціонованих підключень! Це може привести до складання акту про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії, що стане підставою для нарахування штрафу та припинення постачання електроенергії. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію