Результати І-го Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «ЩЕДРИК МАЛЬОВНИЧИЙ» будуть оголошені після карантину

27.05.2020 12:09

За ініціативи Громадського об’єднання «Ти не один» та відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради з січня по квітень 2020 року в місті Покровську відбувся І Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «ЩЕДРИК МАЛЬОВНИЧИЙ».

Мета конкурсу - знайомство дітей та юнацтва з традиціями та обрядами, пов’язаними зі святкуванням новорічних та різдвяних свят та популяризація культурно- мистецької спадщини автора славнозвісного «Щедрика» Миколи Леонтовича.

Враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої распіратурної хвороби COVID-19 з метою профілактики виникнення на території міста Покровська, міста Родинське, селища Шевченко випадків захворювання на COVID-19, повідомляємо, що підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться після повного закінчення карантину.