Вітаємо з міжнародним днем медичних сестер!

12.05.2020 16:47

Сьогодні міжнародний день медичних сестер.

Вперше ідея святкування Дня медсестер була озвучена ??в 1953 році, але святкувати це свято в статусі міжнародного стали з 1965 року. Міжнародний день медсестри відзначають 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл, яка заснувала перші курси сестер милосердя в Британії.

Медсестри не просто молодший медперсонал - їхній щоденний труд рятує життя. І вдень, і вночі вони першими приходять на допомогу, а пандемія коронавірусу показала нам, хто є справжніми супергероями.

Ми сердечно вітаємо медичних сестер і дякуємо їм за невтомну працю, цілодобовий догляд за пацієнтами, професійність та чуйність.

Здоров'я, сил, благополуччя та гідних умов праці. Зі святом!