Інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу

10.04.2020 12:32

З метою інформаційної підтримки  та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантину, Державна установа «Офіс з просування експорту України» на електронній сторінці за адресою:  https://epo.org.ua/covid19/ на щоденній основі розміщує актуальну інформацію про доступні інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу, а також поради щодо коригування стратегій та бізнес-планів, можливості для розвитку підприємств та профілактичні заходи, направлені на протидію розповсюдження Covid-19.