• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

В Покровську, Родинському та смт. Шевченко введено заборонні та обмежувальні карантинні заходи

eye

2064

RSS

img

У зв'язку з набуттям чинності Закону України 17 березня 2020 року N 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», керуючись статтями 42, 59, 73 Закону України від 21.05.1997р. Ns 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»

З 17 березня 2020 року з 00.01 розпорядженням міського голови тимчасово зупиняється робота суб'єктів господарювання, розташованих у містах Покровськ, Родинське, смт Шевченко,  яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема: 

-закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо); 

-торговельно розважальних центрів та інших закладів розважальної діяльності; 

-фітнес-центрів; 

-закладів культури;

-закладів торговельного і побутового обслуговування населення. 

Суб'єкти господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадженням банківської та страхової діяльності працюють в штатному режимі.

Дозволяється також торговельна діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Підприємствам, установам, організаціям рекомендується забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

З 12.00 18 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі заборонено.

За порушення режиму карантину і за недотримання санітарних норм законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію