В Покровську, Родинському та смт. Шевченко введено заборонні та обмежувальні карантинні заходи

19.03.2020 14:46

У зв'язку з набуттям чинності Закону України 17 березня 2020 року N 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», керуючись статтями 42, 59, 73 Закону України від 21.05.1997р. Ns 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»

З 17 березня 2020 року з 00.01 розпорядженням міського голови тимчасово зупиняється робота суб'єктів господарювання, розташованих у містах Покровськ, Родинське, смт Шевченко,  яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема:

-закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо);

-торговельно розважальних центрів та інших закладів розважальної діяльності;

-фітнес-центрів;

-закладів культури;

-закладів торговельного і побутового обслуговування населення.

Суб'єкти господарювання, які займаються роздрібною торгівлею продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадженням банківської та страхової діяльності працюють в штатному режимі.

Дозволяється також торговельна діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Підприємствам, установам, організаціям рекомендується забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

З 12.00 18 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі заборонено.

За порушення режиму карантину і за недотримання санітарних норм законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.