Пропуск через контрольно-пропускні пункти на Донеччині обмежено!

17.03.2020 09:21

З 00:00 годин 16 березня і до 3 квітня на підконтрольну українському уряду територію зможуть повернутися лише громадяни, які мають постійну реєстрацію на підконтрольній території. На тимчасово окуповану територію протягом цього періоду зможуть виїхати лише ті особи, які там проживають.

Під час виїзду чи в'їзду з/на тимчасово окуповану територію при прибутті на КПВВ буде здійснена перевірка та уточнення місця постійного (фактичного, реального) проживання особи.
Особа буде попереджена про пропуск виключно в одному напрямку та пропущена у встановленому порядку.

Якщо при перевірці буде встановлено, що особа виїхала до/ з тимчасово окупованої території в період з 16 березня 2020-го, то в перетині лінії розмежування особі буде відмовлено.

Голова ДонОДА Павло Кириленко просить з розумінням поставитися до обмежень, які вводяться для захисту життя та здоров'я населення.

Відповідно до ЗУ «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» від 18 січня 2018 року встановлено, що в’їзд осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзд осіб, переміщення товарів з таких територій здійснюються через КОНТРОЛЬНІ ПУНКТИ В’ЇЗДУ - ВИЇЗДУ.

Перелік КПВВ є вичерпним:
Дорожній коридор «Стаханов-Золоте-Гірське-Лисичанськ» - КПВВ «Золоте»;
Дорожній коридор «Горлівка-Бахмут» - КПВВ «Майорське»;
Дорожній коридор «Донецьк-Курахове» - КПВВ «Мар’їнка»;
Дорожній коридор «Донецьк-Маріуполь (через Волноваху)» - КПВВ «Новотроїцьке»;
Дорожній коридор «Новоазовськ-Покровськ-Талаківка-Маріуполь» - КПВВ «Гнутове» (с. Пищевик);
Дорожній коридор «Станиця Луганська - Щастя - Новойдар» - КПВВ «Станиця Луганська».

За порушення порядку в’їзду на ТОТУ та виїзду з неї передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 204 - 2 КУпАП (штраф від 1700 до 8500 грн.).