В Покровську починають діяти запобіжні заходи проти розповсюдження коронавірусу

12.03.2020 14:49

З 12 березня Кабмін вводить карантин по всій Україні на три тижні через коронавірус. В Покровську для недопущення розповсюдження епідемії запроваджено наступний план:

• у всіх загальноосвітніх закладах на три тижні з 12 березня до 3 квітня оголошується карантин;

• у всіх медичних закладах другого рівня будуть запроваджені обмеження щодо відвідування хворих;

• у дошкільних закладах рекомендується обмежити відвідуваність. Створити чергові групи для дітей;

• навчальним закладам міста, які підпорядковуються Міністерству освіти (університет, інститут, коледжі) рекомендується ввести карантинні заходи на строк до 3 квітня;

• серед населення буде проводитися роз’яснювальна роботу;

• масові зібрання понад 200 осіб на період карантину будуть заборонені;

• у медичних установах вводиться посилений режим дезінфекції, відвідувачі установ будуть забезпечені засобами індивідуального захисту;

• перевізники повинні забезпечити регулярну дезінфекціюу міському транспорті.

Перелік заходів буде поповнюватись в залежності від подальшої  інформації від МОЗ України та Департаменту охорони здоров’я, медичних спеціалістів.

Здоров’я вам та вашим сім’ям.