Виїзна медико-технічна бригада "Центру протезно-ортопедичної реабілітації інвалідів "ОРТТЕХ" відвідає місто Покровск

24.02.2020 09:03

Виїзна медико-технічна бригада "Центру протезно-ортопедичної реабілітації інвалідів "ОРТТЕХ" м. Запоріжжя 2 березня 2020 р. відвідає місто Покровск з метою обслуговування людей з інвалідністю, дітей з інвалідністю.

Запрошуємо всіх, хто має потребу у протезах верхніх і нижніх кінцівок, ортезах, корсетах, взутті ортопедичному, взутті на протезах і устілках. А також запрошуємо дітей з інвалідністю та дітей до 18 років, які не мають статус дитини з інвалідністю та потребують протезно-ортопедичних виробах (корсети, ортези, взуття, устілки).

ВСІ ВИРОБИ ПРИЙМАЮТЬСЯ І ВИДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!

Для осіб з категорією трудове каліцтво:
1. Напрямок з Фонду ССНСП - оригінал
2. Паспорт, висновок МСЕК - фотокопія обов'язкова

Для осіб з категоріями загальне захворювання, інвалід війни і т.д .:
1. Напрямок з УСЗН (Управління соціального захисту населення) - оригінал
2. Паспорт - фотокопія обов'язкова
3. ІПН (ідентифікаційний код) - фотокопія обов'язкова
4. ІПР (індивідуальна програма реабілітації) або висновок ЛКК - фотокопія обов'язкова.

Для дітей з інвалідністю, дітей до 18 років:
1. Напрямок з УСЗН (Управління соціального захисту населення) - оригінал
2. Паспорт одного з батьків або опікуна - фотокопія обов'язкова.
3. ІПН дитини (ідентифікаційний код) - фотокопія обов'язкова.

Організатор проекту виїзної медико-технічної бригади:

САХАРОВА КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА 095 163 71 30

Прийом населення буде здійснюється за адресою:
Управління соціального захисту Покровської райдержадміністрації з 9.00 год. за адресою:
м Покровск, вул. Комінтерну (Торгова), д. 11, ком.4
Контактний телефон 099 762 64 42