• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Покровськ претендує на статус малої культурної столиці України

eye

463

RSS

img

Наше місто бере участь у конкурсі Українського культурного фонду культурно-мистецьких проектів і претендує на статус "Мала культурна столиця".

Український культурний фонд — державна установа, яка надає на конкурсних засадах державну підтримку та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. 

Лот конкурсу «Мала культурна столиця» стимулює почуття приналежності членів однієї громади до їхнього спільного культурного простору та розвиває культурний туризм в Україні за допомогою почесного річного статусу «Мала культурна столиця», який може бути присвоєний територіальній громаді з населенням менше 100 тис осіб та зі спроможністю реалізувати річну програму культурно-мистецьких проектів. Від органів міського самоврядування в цьому році до Українського культурного фонду був поданий проект “Щедрик”.

20 лютого о 19.00 у головному музичному освітньому закладі країни - Національній музичній Академії імені Петра Чайковського відбудеться благодійний захід "Від Покровська до Нью-Йорка" на підтримку призначення прифронтовому місту Покровськ статусу "мала культурна столиця України-2020". 

Запрошуємо долучитися до заходу та підтримати український Донбас!

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію