• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Громада селища проголосувала за “Шевченківський степ”

eye

507

RSS

img

За ініціативи департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА до Покровської міської ради надійшло  клопотання щодо створення нової природно-заповідної території - ландшафтного заказника місцевого значення “Шевченківський степ” (без вилучення земель) загальною площею 58,7 га на території смт. Шевченко. 

Створення заказника планується з метою розширення мережі об’єктів і територій природно-заповідного фонду області, збереження цінного природного комплексу, що являє собою степову екосистему з багатим розмаїттям рідкісних і таких, які перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного і тваринного світу.

12.02.2020 за участі відділу екології, клімату та енергозбереження в смт. Шевченко пройшли громадські слухання щодо підтримки оголошення ландшафтного заказника місцевого значення “Шевченківський степ”.

Начальником відділу Іриною Швець було роз’яснено мешканцям смт. Шевченко цілі створення заказника, можливості громади щодо використання таких ділянок та  всі етапи погодження данного заказника.

Ірина Швець зазначила, що внаслідок антропогенної діяльності ландшафтів, особливого значення набуває питання збереження сприятливого для життя та здоров’я людини довкілля, а також забезпечення населення рекреаційними ресурсами. Функціонування ландшафтного заказника місцевого значення “Шевченківський степ” забезпечить збереження та відновлення ландшафтних комплексів на схилі правого берега струмка Солоний, який впадає по правому березі в р. Солону, збереження популяцій рідкісних видів флори та фауни.

Під час громадських слухань учасниками процесу були озвучені різні думки, непідтверджені факти, помилкові тлумачення та все ж таки мешканці сподіваються передати своїм нащадкам відтворені природні землі та виявили бажання віддати частину запропонованої ділянки під ланшафний заказник.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію