• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Проведення інформаційної та роз'яснювальної роботи

eye

270

RSS

img

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука  від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, сектором державного контролю за додержанням законодавства про працю та охорони праці Покровської міської ради із суб’єктами господарювання, що здійснюють  діяльність у сфері торгівлі та харчування у м. Покровськ спільно із працівниками ПФ України проведено роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, у тому числі шляхом безпосередніх візитів. 

28.01.2020 року організовано та проведено робочу групу з питань підвищення рівня оплати праці, додержання податкових та бюджетних надходжень та платежів, а також з питань додержання законодавства про працю стосовно  необхідності оформлення трудових відносин.

31.01.2020 спільно з працівниками  ГУ Держпраці у Донецькій області, ПФ України,  ДПС та центру зайнятості м.Покровська із залученням засобів масової інформації  проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців та  працівників м. Покровська щодо офіційного оформлення трудових відносин найманих працівників, забезпечення  трудових прав і соціальних гарантій. Продавцям та підприємцям надано буклети інформаційного характеру щодо переваг офіційного працевлаштування. 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію