«Пенсійний калькулятор» - розрахунок пенсій онлайн

02.01.2020 09:39

Наразі є можливість самостійного розрахунку прогнозного розміру пенсії за допомогою «Пенсійного калькулятора».

Користувач авторизується на порталі електронних послуг за допомогою електронно-цифрового підпису, після цього автоматично завантажуються дані для обчислення страхового стажу і заробітної плати, які наявні в Реєстрі застрахованих осіб, також є можливість ручного внесення даних:

- про періоди роботи із трудової книжки та інших документів про стаж

- заробітної плати до 01 липня 2000 року

У програму закладено цілий ряд довідників із даними, потрібними для розрахунку пенсії.

Програма автоматично підсумовує періоди трудової діяльності та визначить коефіцієнт страхового стажу із точністю до одного дня та коефіцієнт заробітку за наявними даними. Після розрахунку пенсії користувач отримує суму розрахованої пенсії та протокол розрахунку на дату звернення.

Отже, за допомогою «Пенсійного калькулятора» кожен може самостійно оцінити складові, які найбільше впливають на розмір пенсії - страховий стаж та рівень заробітної плати. Тому тільки легальна зайнятість та заробітна плата дають гарантії соціальної захищеності в майбутньому.