Покровська ДЮСШ підбила підсумки 2019 року

10.12.2019 14:08

Згідно графіку здачі річних звітів, 5 грудня 2019 року адміністрацією ДЮСШ м. Покровська був зданий річний статистичний звіт за формою 5-ФК. Прийом звіту здійснювався у Покровську працівниками ОКДЮСШ.

Підбиваючи підсумки року, що минає, можна з упевненістю сказати, що ДЮСШ м. Покровська є чим пишатися.

В 2019 році в ДЮСШ працюють 9 відділень за видами спорту, з них 7 олімпійських видів: баскетбол, боротьба вільна, волейбол, дзюдо, регбі, теніс настільний, футбол, та 2 неолімпійських - кікбоксинг, черлідінг.

В 2019 році в ДЮСШ займаються 586 вихованця у 49 групах.

Кількість ставок тренерів-викладачів - 22, годин на тиждень - 528, тренерів-викладачів усього - 22, з них 12 штатних та 10 сумісників.

З кількості тренерів-викладачів  ЗТУ – 1 чоловік, МСУМК - 1 чоловік, МСУ – 3 чоловіка, вищої категорії - 3 чол., першої категорії - 6 чол., другої категорії - 10 чол., без категорії - 3 чол.

У 2019 році пройшли курси підвищення кваліфікації 5 тренерів-викладачів ДЮСШ (Борошняна І.Я., Зайцев В.Г., Суліма В.В., Бражко А.І., Борисенко Л.Ю.) Присвоєні категорії 5 тренерам – викладачам ДЮСШ: першу категорію – Суліма В.В., Бражко А.І., другу категорію - Борошняна І.Я., Зайцев В.Г., Борисенко Л.Ю.

У 2019 році ДЮСШ м. Покровська має  I категорію ДЮСШ (категорія підтверджена 1 листопада 2017 року, наказ Облспортуправління    № 01-05/802, дійсна до 1 листопада 2021 року).

В 2019 році у ДЮСШ підготовлено спортсменів-розрядників:

- 2,3 спортивний та юнацькі розряди - 288 чоловік,

- 1 спортивний розряд – 2 чоловіка (Стібель Олександр - теніс настільний, Шумейко Данило - черліденг),

-  КМСУ – 3 чоловіка, (Калінін Олександр - дзюдо, Волошин Артем, Пономарьов Андрій - кікбоксинг ВТКА),

- МСУ – виконали норматив 2 чоловіка, чекаємо на присвоєння звання (Степаненко Олександр - дзюдо, Шелеповський Андрій - регбі).

- МСУМК - 1 чоловік (Попирко Станіслав - кікбоксинг ВТКА).

У складі збірної України (основний  склад):

- кікбоксинг ВТКА – 3 особи (Волошин Артем, Перетягін Марк, Попирко Станіслав, тренер-викладач Безсонов М.А.),

-  черліденг - 3  особи (Наумова Маргарита, Гаврушко Лілія, Малярова Діана, тренер-викладач Коновалюк Н.Ф.).

У складі  збірної України (кандидати):

- дзюдо - 1 особа (Березка Владислав, тренер-викладач Суліма В.В.)

• регбіліг – 1 особа (Грибанов Андрій, тренер-викладач Юркін І.О.).

У складі  збірної України (резерв):

• регбіліг – 4 особи (Смелянський Кирило, Пятницький Антон, Червинський Даніїл, Шелеповський Андрій).

У літній період 2019 р. було оздоровлено 399 учнів  – 72% (з 553 учнів).

Закінчили  ДЮСШ у 2019 році 10 спортсменів, яким були вручені свідоцтва про закінчення ДЮСШ м. Покровська за встановленою формою.

За результатами виступу спортсменів у змаганнях у 2019 році, ДЮСШ м. Покровська набрала 9109 рейтингових очок.

В 2019 році 20 кращих спортсменів ДЮСШ отримують стипендію Покровського міського голови за високі досягнення в спорті.

Тож, з надійним фундаментом та вірою у світле спортивне майбутнє, крокуємо до нового спортивного 2020 року!