• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Майбутні фінансисти завітали до ПриватБанку

eye

345

RSS

img

З метою розширення уявлення щодо актуальних професій на ринку праці, наочного ознайомлення з їх змістом на робочому місці, Покровський міський центр зайнятості Донецької області організував професіографічну екскурсію у відділення АТ КБ «ПриватБанк» для учнів 8 класу Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Покровської міської ради Донецької області.

Керуюча відділенням банку Інна Володимирівна розповіла відвідувачам про роботу установи в цілому та кожного сектору окремо, поінформувала про банківські послуги. В ході заходу учні побачили, як працюють фахівці Приватбанку з клієнтами: у кожного працівника є планшет, за допомогою якого він дуже оперативно, не втрачаючи ні хвилини часу, відразу шукає відповідь на поставлене питання.

Хлопці і дівчата отримали урок фінансової грамотності від співробітників відділення банку та ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, Інтернет-банком Приват-24, мобільними додатками банку; проінформовані про випадки економічних шахрайств та отримали корисні поради про дії у таких випадках.

Під час екскурсії учні більш докладно дізнались про основні банківські професії: менеджер банківської сфери, касир-операціоніст, спеціаліст з обслуговування клієнтів. Наостанок учням були видані сертифікати, які дозволять без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами.

Професіографічна екскурсія мала важливе значення для професійного самовизначення школярів. Живе спілкування з працівниками установи сприяло розширенню уяви учнів про професії фінансової сфери.

Маємо надію, що отримана інформація допоможе майбутнім випускникам зробити вдалий і зважений професійний вибір.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію