• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Онлайн-консультації з пенсійного забезпечення за допомогою Skype

eye

405

RSS

img

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України  продовжує  модернізувати свою роботу, активно використовуючи ресурси сучасних засобів зв’язку.

За допомогою Skype-зв’язку зручно, швидко та доступно мають можливість отримати онлайн-консультації з пенсійного забезпечення жителі міста Покровська Мирнограду та Покровського району.

Сучасні сервіси Фонду надають можливість громадянам продуктивно поспілкуватись з  фахівцями  управління й отримати консультації з питань пенсійного забезпечення не виїзджаючи до його установ та не чекаючи дня виїзного прийому громадян.

Скористатись послугою Skype-зв’язку для отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення можна з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 12.00  за наступними контактами Skype: pfu_krasn_66, pfu Dimitrov.

Кожен може отримати відповіді на питання щодо призначення пенсії, її перерахунку, переліку документів для призначення пенсії, роз’яснення чинного пенсійного законодавства тощо, і для цього вже не обов’язково виходити з дому.

Ті громадяни, які не мають вдома доступу до мережі Інтернет можуть скористатися інтерактивними робочими місцями з надання пенсійних послуг засобами скайп-зв’язку облаштованими в сільських радах, комунальних, бібліотечних та інших установах міста та району.  На сьогодні на території, що обслуговується управлінням, працює 14 таких місць. Нагадуємо адреси та графік їх роботи.

img

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію