• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Черговий прийом громадян пройшов в Центральній міській бібліотеці Покровська

eye

323

RSS

img

Сьогодні в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко разом з керівниками міських установ та підприємств сьогодні провела черговий прийом громадян. За 2 години до можновладців звернулися 20 жителів Покровська.

Городяни стикаються з різними комунальними проблемами. Так на прийом прийшла мешканка міста, у якої було неправильно підведена вода до будинку, що не дає змоги підключити водомір. Через це її відключили від водопостачання. Рішення цієї проблеми було знайдене цієї проблеми, і жінка не залишиться без води, але наголошуємо, що підведенням комунікацій повинні займатися тільки фахівці. 

Однією з заявниць була мама дитини з інвалідністю з питанням про забезпечення штатними одиницями інклюзивної групи дитячого садка “Капітошка”, який знаходиться в м. Родиньске. Покровська міська рада робить все, щоб забезпечити професійними кадрами інклюзивні групи, але наразі не тільки перед Покровськом, але й перед всією Україною постало гостре питання нестачі корекційних педагогів. 

На прийомі знову постало питання про проблеми з опаленням у будинку по вул. Залізнична. Через перебої у роботі котельні НГЧ у систему потрапляє повітря. Це перешкоджає теплопостачанню. Жителі будинка вирішили переходити на індивідуальне опалення своїх квартир и в наступному році вже не залежати від роботи котельні.

Також один з жителів Покровьска звернувся по допомогу в організації рекреаційного бізнесу - організації на території парку вейкобордінгу. 

Одна з мешканок міста прийшла на прийом з клопотанням про свою сусідку, яка залишилася без документів і потребує матеріальної допомоги. Також одна з заявниць пришла з проханням винести подяку начальниці УСЗН Ірини Бозюх за чуйне ставлення від однієї з заявниц.


 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відбір виконавця робіт (послуг) технічного нагляду для субпроектів, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (ЗОШ №6)

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.

eye

28

Новини

07 липня 2020 15:56

Відбір виконавця робіт (послуг) технічного нагляду для субпроектів, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (ЗОШ №4)

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.

eye

33

Новини

07 липня 2020 15:19

Покровськ фінансово підтримує місцеві ОСББ-учасників Програми «Енергодім»

Міська рада Покровська затвердила нову редакцію Програми підтримки ОСББ, що планують термомодернізацію своїх будинків. Програма допоможе зменшити фінансове навантаження для ОСББ та підвищити рівень енергоефективності багатоповерхівок.

eye

37

Новини

07 липня 2020 14:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію