Увага! Перереєстрація громадян, що перебувають у черзі на отримання житла – при виконкомі Покровської міської рада

30.10.2019 13:46

Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень, виконавчий комітет Покровської міської ради повідомляє, що громадянам, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Покровської  міської ради необхідно щорічно, в термін з 1 жовтня по 30 грудня поточного року проходити перереєстрацію.

Для проходження перереєстрації необхідно поновити документи облікової справи, а саме:

•  довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, а також чоловіка/дружини (у разі одруження), якщо вони зареєстровані за іншим місцем проживання;
  •  копії паспортів (ст. 1, 2  та всі сторінки з відмітками реєстрації) черговика та повнолітніх членів сім’ї;
  • копії свідоцтв про народження дітей;
  • копія свідоцтва про одруження;
  • копії інших документів, які засвідчують зміни у складі сім’ї (розлучення, смерть, тощо);
  •  копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї;
  •  документ, який дає право на включення до пільгової черги (оригінал та копія, завірений, належним чином);
  • інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон  відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта;;
  •  громадяни, які винаймають житло, надають договір найму/піднайму завірений належним чином.

Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлювала документи, в облікових справах застарілі дані, відсутні копії документів, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням порядку існуючої квартирної черги.

Звертаємо увагу, що громадяни, в зазначений термін,  повинні поновити документи на квартирний облік. Громадяни, які своєчасно не поновили документи своїх облікових справ не вважатимуться такими, що потребують надання житлових приміщень та будуть зняті з квартирного обліку.

За довідками звертатись до Покровської міської ради (пл. Шибанкова, 11 кабінет №22) інспектор сектору управління майном житлово-комунального відділу Покровської міської ради.