• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті коригування плану м.Покровськ

eye

953

RSS

img

Покровська міська рада Донецької області повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті коригування плану м.Покровськ Донецької області.

Коригування генерального плану м.Покровська Донецької області розроблене Державним підприємством «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» (НДПІ містобудування).

Коригування генерального плану розроблене з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту та визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території.

Містобудівною документацією встановлені обмеження щодо використання земель різних категорій, охорони навколишнього середовища та екологічної безпеки, організації інженерно-транспортної інфраструктури, визначено ресурсний потенціал розвитку планування і забудови території міста, зокрема, території виробничого, оздоровчо-рекреаційного, історико-культурного, природоохоронного призначення, земель житлової, громадської та виробничої забудови.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».

З проектом скоригованого генерального плану м.Покровськ можна ознайомитися протягом місяця від дати оприлюднення у відділі містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

51

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію