Вирішення квартирного питання окремих соціальних категорій - компетенція УСЗН Покровської міської ради

23.10.2019 11:02

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616 внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 та затверджений Порядок умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Відповідно до цього Порядку та рішення виконкому Покровської міської ради від 16.08.2019 №303 «Про утворення складу  комісії з питань формування  пропозицій стосовно потреби щодо  спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затвердження положення про неї»  мешканці нашого міста мають можливість вирішити питання придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа,  якщо вони перебувають на квартирному обліку у Покровській міській  раді.

Враховуючи вищезазначене, управління соціального захисту Покровської міської ради Донецької області приймає заяви на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, або виплату відповідної компенсації від осіб, які знаходять на квартирному обліку в Покровській міській ради Донецької області та мають один із вищеназваних статусів.

Контактний телефон для довідок: 2-06-88, каб. № 32, м. Покровськ, вул. Поштова, 22.