В місті скоро розпочнеться опалювальний сезон

09.10.2019 17:08

На сьогоднішньому засіданні виконкому розглядалися питання про готовність та початок опалювального сезону. Усі котельні міста готові до роботи і в будь-який момент забезпечать теплом жителів Покровська..

Було прийняте рішення розпочати опалювальний сезон з 16 жовтня, за умови, що середньодобова температура протягом трьох днів не перевищує 8°C.

Але якщо прогнози синоптиків підтвердяться, і до 25 жовтня середньодобова температура буде вище 12°С, опалювальний сезон розпочнеться пізніше.

Жителі міста будуть своєчасно про це попереджені.